آرشیو موسیقی بر روی هارد

فروش آرشیو موسیقی بر روی هارد

با سلام خدمت کاربران محترم

با توجه به حجم بسیار زیاد آرشیو بسیاری از کاربران به دلیل کمبود پهنای باند اینترنت و نداشتن فرصت کافی امکان دانلود آثار را ندارند ، از این رو قصد داریم با ایجاد فرصتی مناسب ، مسیر به دست آوردن آرشیو مورد علاقه کاربران را هموارتر سازیم. با توجه به شرایط و ضوابط زیر کاربران محترم می توانند نسبت به دریافت آثار بر روی هارد اقدام نمایند.

مجموعه های قابل ارائه بر روی هارد بیش از 15 ترابایت می باشد . این آرشیو شامل مجموعه هایی است کهدر بخش دیسکوگرافی برای دانلود قرار گرفته. برای دریافت لیست کامل مجموعه ها با ایمیل valamusic@gmail.com و یا آی دی تلگرام @Jaaf4r در ارتباط باشید.

 1. نیو ایج ( پیانو ، گیتار ، موسیقی آرامش بخش و بی کلام ، مدیتشن و …) 1.8 ترابایت
 2. کلاسیک 5.8 ترابایت
 3. الکترونیک 1.5 ترابایت
 4. جاز و بلوز 2.4 ترابایت
 5. موسیقی با کلام خارجی ( پاپ و راک و غیره ) 5.5 ترابایت
 6. موسیقی متن فیلم 1.5 ترابایت

شرایط فروش :

 1. حداقل حجم سفارش 500 گیگ خواهد بود.
 2. هزینه هر گیگ کپی بر روی هارد به صورت انتخابی 200 تومان و به صورت بخشی 170 تومان خواهد بود.
 3. مثال : کپی بخش کلاسیک ، نیو ایج ، الکترونیک و هر کدام از زیر مجموعه های سبک ها بر روی هارد به به صورت بخشی در نظر گرفته می شود.
 4. در اکثر مواقع برای کاربرانی که درخواست تهیه هارد می دهند از سایت دی جی کالا ، هارد خریداری می کنیم. کاربران عزیز می توانند با مرجعه به سایت دی جی کالا از  قیمت هاردهای مختلف آگاهی یافته و بسته به نیاز خود کی از آنها را تهیه نماینند.
 5. برای ارسال سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر و لیست آرشیو می توانید با ایمیل vala.music@gmail.com و یا از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

alt
بی نام
 • 00:00
 • 00:00