والا موزیک | دنیای زیبای موسیقی

نظرات (13)

 • Avatar

  پیمان

  |

  سلام، به نظرم بد نباشه که گاهی اوقات از کارای هنرمندای ایرانی هم استفاده کنین. توی ایران مگه هیچ موسیقی فاخری تولید نمیشه؟! پیمان یزدانیان، فرهاد فخرالدینی، مجید انتظامی و خیل عظیمی از هنرمندا هستن که اصلا شما طرف اینا نمیرین! به خدا موسیقیدانای ما چیزی از هنرمندای غرب و شرق کم ندارن!… با این بضاعت کم و بی توجهیی که مسئولین و مردم ما بهشون دارن خیلی از مواقع شاهکار تولید می کنن. به نظرم درست نیست که تا این حد شما ازشون غافل باشین.

  پاسخ

  • Avatar

   vmusic

   |

   به دلیل رعایت قانون کپی رایت برای آثار ایرانی قرار دادنشون در سایت امکان پذیر نیست

   پاسخ

  • Avatar

   هونام

   |

   عجیبه که تاکنون نمی دانستیم تعداد بسیار زیادی از آهنگسازان مطرح جهانی در ایران هستند و ما از وجودشان بی اطلاع هستیم (خیل عظیمی از هنرمندا)
   این هنرمندان بسیار زیاد را لطفن نام ببرید!
   اگر موسیقی ایرانی به جز موسیقی اصیل عالی و فوق العاده بود ـ منظورم پاپ است ـ الان جوایز بین المللی برده بودند و حتمن نامشان در سایت ها و شبکه های مختلف غیر از تعداد انگشت شماری که آن ها هم وابستگی چندانی به ایران ندارند مطرح می شدند.
   بشخصه که اصلن نمی توانم در ژانر پاپ ـ ایرانی اش ـ را گوش بدهم امثال من هم کم نیستند. ناگفته نماند که پاپ جدید از نوع غربی اش را هم چندان علاقه مند به شنیدنش نیستم. اما حرف من و برخی که شاید حوصله ی پاسخ را ندارند این است که اگر کسی می خواهد موسیقی ایرانی را رایگان دانلد کند می داند کجا برود و نیازی به این همه جاروجنجال نیست. خوانندگان و آهنگ سازان خودشان راهشان را پیدا و ده ها مسیر دارند برای کسب شهرت و درآمد!
   هرچند کاربر “والاموزیکی” خردمند و باهوش توانستند جوابی درخور بدهند.

   فقط شگفت زدگی من از حرف شما بود که تاکید کردید
   شاهکار تولید میکنند که اگر منظورتان موسیقی اصیل باشد تاحدی صحیح است اما درغیر این صورت کاملن اشتباه می کنید.
   درحقیقت کسی باید اصلن چنین نظر یا دستوری بدهد! که خود حداقل دارای مدرک دکترا باشد و تجربه های ارزش مندی کسب نموده، از علم و دانش موسیقایی بالایی برخوردار باشد؛ مثل خانم دکتر آذین موحد که شهرت و دانششان بسیار زیاد و تحسین برانگیز است.

   پاسخ

   • Avatar

    پیمان

    |

    دوستان کافی بود فقط برای مطالعه ی نظرم یه کمی حوصله به خرج میدادین. بنده نه به کسی دستور دادم و نه خواستم خواسته مو تحمیل کنم! فقط در حد پیشنهاد بود، جایزه گرفتن یه اثر دلیل بر بی همتا بودنش نیست، چه بسا فیلم هایی که اسکار گرفتن و الآن هیچ اثری از نامشون وجود نداره و چه بسا فیلم هایی که حتی در گیشه هم شکست خوردن ولی ماندگارترین آثار سینما به شمار میان! آثار موسیقیایی زیادی در دنیا تولید میشن که بنده حاضر نیستم حتی یه دقیقه شو گوش بدم ولی به خودم اجازه نمیدم سازنده ی اون آثار رو تحقیر کنم! واقعا شما آثارامثال پیمان یزدانیان و فرهاد فخرالدینی رو پاپ-ایرانی میدونید؟! جناب “هونام” از پیشنهاد شما برای دانلود رایگان آثار ایرانی ممنونم اما مقصود بنده صرفا معرفی بود ولاغیر…! تصور نمی کنم که هنرمند ایرانی ما رو از شنیدن یک یا دو اثرش صرفا برای معرفی محروم کنه. و اینکه شما ملاک نظر دادن رو داشتن مدرک دکترا دونستید هم در نوع خودش جالبه! و اما در جواب آقای ” نظری پور” که موسیقی اصیل ایرانی رو با گذاشتن علامت تعجب تحقیر کردین! تنها تقاضام از شما اینه که یه مقدار بیش تر در مورد موسیقی اصیل ایرانی تحقیق کنید… فقط همین!
    این معنا رو به حوزه ی موسیقی هم میشه ربط داد که هالیوود بزرگترین و فاخرترین آثار سینمایی رو تولید کرده ولی سعی کنیم معیارمون برای فاخر پنداشتن هر فیلمی هالیوود نباشه!

    پاسخ

    • Avatar

     والاموزیکی

     |

     ممنونم از شما آقای پیمان که با لطافت و ادب تمام جواب انتقادهایی که ازتون شد رو دادین …
     به نظرم دلیل اینکه چه من و چه دوستان دیگر به شما واکنش نشان دادیم ، این است که نمیدانم چند وقت هست از سایت والاموزیک بازدید میکنید ؟اگر خیلی وقت هست که باید فهمیده باشید هدف سایت رایگان بودن و معرفی آثار خارجیست و اگرهم مدت کمی هست ، بهتر بود هدف سایت رو میپرسیدین یا درخواست می کردین که مدیر سایت هم پاسخ میداد…شما با گفتن( غافل بودن و طرف اینا نمیرین) فکر کنم زحمت و تلاش سایت و کاربران رو یه جورایی …بگذریم
     امیدوارم همراه همیشگی سایت باشید و در کنار ما به بیان احساسات و نظرتان بپردازین و در فکرتان این نباشد که ارزشتون در میان ما کم شده.

     پاسخ

    • Avatar

     هونام

     |

     1) اما مقصود بنده صرفا معرفی بود ولاغیر…!

     2) به نظرم بد نباشه که گاهی اوقات از کارای هنرمندای ایرانی هم استفاده کنین

     این دو جمله خودش گویاست. یک جا نوشتید معرفی و در جای دیگر قید کردید که استفاده بکنید!
     معنی استفاده یعنی آپلد (آهنگ های ایرانی )

     – فقط یک آهنگ هم کافی ست که دردسر و مشکلات زیادی برای گرداننده ی سایت به وجود بیاورد. خوشبختانه این همه چنل های تلگرامی هست و گروه ها که هرشخصی می تواند از جست وجوها یا داشته های دیگران بهره مند شود.
     – درخصوص نظر هم که عرض کردم منوط به داشتن دکترا باید باشد؛ هنگامی ست که بحث تخصصی پیش می آید و ما ایرانی ها بدبختانه عادت داریم خودمان را در هرکاری قاضی و کارشناس بدانیم. صرف داشتن علاقه و یا حتا گذراندن چند ترم کلاس موسیقی، نمی شود مثل الان که به هر کسی لقب استاد را می دهند آن فرد را ذیصلاح و صاحب صلاحیت دانست.
     بنده هم در حد بضاعت خودم که هیچ است نظر می دهم. و در مورد فیلمها و کارهای هالیودی کسی منکرش نیست که به استاد هیچکاک هرگز اسکار را ندادند و البته بسیاری دیگر و فیلم هایی که هزینه ی ساختشان کهکشانی اما در فروش شکست کامل بود و بالعکس…

     بنده هم درضمن به آقای فخرالدینی عزیز ارادت دارم . نام ایشان را هم ننوشتم که سبک کاری شان پاپ است.
     هرچند ممکن است توضیحاتم ناکافی باشد اما خود من همین جا دیگر ترمز میکنم!
     از آقای زارع عزیز هم معذرت می خواهم و شرمنده ی محبتشان که اجازه می دهند ما هرچه قدر دلمان می خواهد بنویسیم و در کنار کلی حجم کاری که دارند؛ باید به این مسایل حاشیه ای هم بپردازند با سعه ی صدر
     پاینده و برقرار باشید 🌺

     پاسخ

  • Avatar

   نظری پور

   |

   من هر جور که میخوام نظرم رو به آقا پیمان وطن پرستمون بگم ، باز میبینم که کاربر` والاموزیکی` و کاربر`هونام `بطور کامل توضیح دادند…خلاصه اینکه بگم من میدونم آلبوم های بی کلام سنتی بسیار (فاخری!!) از هنرمندان شکوهمند ایرانیمون وجود داره ولی چون دسترسی بهشون آسونه ( چه از طریق دانلود و چه از طریق خرید) ، کسایی که بخوان میرن تهیه میکنن ولی آلبوم های خارجی بسیار سخت هست تهیه کردنشون و ارزش بیشتری داره…در ضمن این سایت یک سایت رایگانه و رایگان بودنش بخاطر این نیست که داره قانون رو نقض میکنه ؛ بلکه هدف اینه که رابطه صمیمی و زیبایی بین کاربران در سایت ایجاد بشه و با پولی کردن همه جدی نباشن و بدون توجه مدت زمان اکانتشون هروقت که خواستن بیان و از سایت بازدید کنن.
   خدا میدونه اگر این سایت آلبوم های ایرانی رو رایگان بزاره، چند تا آدم وطن پرست میان و حمله میکنن . والله

   پاسخ

 • Avatar

  علیرضا جوا-ن

  |

  سلام.وای غافلگیر شدم عجب پست فوق شاهکاری اینچنین پست های بچه های والاموزیک رو به وجد میاره ممنون ممون ممون اگه میشه تکرار کنید چنین شاهکارهایی رو .

  پاسخ

 • Avatar

  والاموزیکی

  |

  ضمن عرض تشکر بابت این آلبوم ارزشمند …
  وظیفه ی خودم میدونم که دو نکته رو به دوست عزیزمان ( آقای پیمان) بگم:
  •اول اینکه آلبوم های ایرانی رو میشه چه از بیرون و چه از اینترنت به راحتی تهیه بکنین ولی آلبوم های خارجی رو باید با گیفت کارت و حساب های مخصوصی که باید باز کنین، تهیه کنین و بدست آوردنشون حداقل برای افراد مبتدی سخت هست…
  •دوم اینکه بعد از قرار دادن این آلبوم های ایرانی ، یه عده خواهند گفت که چرا حقوق هنرمندان ایرانیمون رو ضایع میکنین و بدون پرداخت پول این آلبوم هارو میذارین که این پولی کردن کاملا برخلاف سیاست این سایت هست و این سایت کل دوران فعالیتش رو بدون هیچ چشم داشتی فعالیت کرده…
  من سعی کردم در حد فهمم به شما جواب دهم و امیدوارم که هدف سایت رو گفته باشم.

  پاسخ

 • Avatar

  相澤 虎之助

  |

  ممنون

  پاسخ

 • Avatar

  Devoe

  |

  سلام میخواستم تشکر کنم بابت آرشیو کردن این همه اثر بی نظیر فقط یه نظر یا انتقاد دارم بنظرم خیلی بهتر میشد اگر بجای اسنشیال های هنرمندها تمامی آثار قرارمیگرفت

  پاسخ

  • Avatar

   vmusic

   |

   در بخش دیسکوگرافی می تونید مجموعه های کامل رو دریافت کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک