والا موزیک | دنیای زیبای موسیقی

پذیرش آگهی

سایت «والا موزیک»  با دارا بودن پیج رنک 2 جای مناسبی برای درج آگهی شما خواهد بود. اگر بدنبال افزایش پیج رنک در گوگل و در نتیجه صعود به صفحات اول گوگل در جستجو ها هستید ، والا موزیک مکان مناسبی برای درج لینک سایت شما می باشد.

– مخاطبان سایت والا موزیک را طیف گسترده ایی از علاقه مندان به موسیقی فاخر تشکیل می دهد که دارای طیف سنی مختلفی می باشد و منحصر به سن خاصی نیست و تنوع در این زمینه یکی از عوامل موثر برای آگهی شما خواهد بود.

1 – به صورت بنر 562px × 72px زیر نوار دسته بندی موضوعات، بالای اولین مطلب (300 هزار تومان در ماه)

2 -به صورت گرافیکی 300px × 250px در ستون کناری (150 هزار تومان در ماه)

3 – به صورت گرافیکی 240px × 120px در ستون کناری (100 هزار تومان)

4 – آگهی متنی در ستون کناری: اگر به یک خلاصه، مثلا: (سایت دانود فارسی) باشد، 25 هزار تومان در ماه و اگر به صورت مشروح‌تر مثلا (پرشین دانلود: برترین سایت دانلود نرم‌افزار و فیلم‌ها سینمایی روز با لینک مستقیم) باشد، 30 هزار تومان در ماه.

5- معرفی اثر ، آهنگساز و یا آموزشگاه شما در قالب یک پست منحصربفرد (250 هزار تومان برای بازه زمانی نامحدود)

– سایت والاموزیک در قبول یا رد آگهی‌ها مختار است.

– از قبول آگهی های مربوط به آثار غیر مجاز معذوریم.


مراحل ثبت آگهی:

۱- مراجعه به صفحه تماس یا ایمیل به آدرس valamusic در جیمیل. ۲- توضیح نوع آگهی، محل مورد تقاضا، ارسال متن یا تصویر آگهی گرافیکی، مشخص کردن مدت زمان درخواست آگهی (یک ماه، دو ماه، …) ۳- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب به شما ایمیل خواهد شد. ۴- واریز هزینه ۵- و در نهایت درج آگهی شما.

چنانچه مایل به تمدید آگهی بودید، باید یک هفته قبل از انقضای تاریخ آگهی، با من مجددا تماس بگیرید، در غیر این صورت آگهی شما، بعد از اتمام وقت، حذف خواهد شد.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک